Компанія «Hitec company» - це професіонал своєї справи, який довів свій професіоналізм досвідом і часом. Ми можемо забезпечити наших клієнтів повним спектором послуг:

1. Автоматизація бізнесу та виробництва


     Завдяки нашим ідеям і Вашим побажанням, впровадженим в інформаційні технології, ми реалізуємо для Вас такий програмний продукт, який дозволить Вам лише насолоджуватись від Вашої справи і отримувати нові прибутки. Наші спеціалісти, завдяки сучасним технологіям і рішенням, автоматизують Ваш бізнес, збільшать продуктивність і зменшать вплив людського фактору. Дозвольте нам створити для Вас бізнес нового покоління, на Ваших старих ідеях.
 


2. Впровадження та підтримка інформаційних систем


     Тільки у нас Ви зможете замовити ІТ систему, яка задовольнить усі потреби Вашої справи та дозволить отримати від бізнесу максимум, при мінімальних затратах.
 


3. Розробка інтернет рішень та веб-сайтів


     Одна з найпотужніших можливостей знайти нових клієнтів, проінформувати майбутніх клієнтів про діяльність підприємства – розробка та розміщення веб-сайту в мережі Internet. Завдяки веб-сайту наші клієнти отримують близько 100 нових відвідувачів в день, про що свідчать незалежні рейтинги на сайті. Саме з професійного веб-сайту починається шлях будь-якої компанії до широкого визнання та завоювання місця на всеукраїнському та, навіть, міжнародному ринках.
Розробка інформаційного продукту у компанії «Hitec» – чітко налагоджений виробничий процес, до якого залучена велика кількість професіоналів, завдяки чому ми можемо гарантувати досить стиснуті терміни та відмінну якість.
 


4. Центр реєстрації доменних імен та надання хостингу


     Тільки у нас наші клієнти можуть бути забезпечені повним спектром інтернет послуг. Замовивши у нас сайт, Ви автоматично отримуєте электрону адресу і хостинг (місце в мережі).
 


5. Цілодобова підтримка


    Будь-який продукт, який Ви замовили у нас, починаючи від веб-сайту і закінчуючи складною інформаційною системою, забезпечений цілодобовою підтримкою і оперативними відповідями на Ваші витання.
 


6. Центр моніторингу та тестування


   Кожний програмний продукт проходить низку тестових випробувань. Наші спеціалісти піддають найскладнішим ситуаціям систему, щоб виявити найдрібніші порушення роботи продукту. Тому наші клієнти можуть бути впевнені в якості і життєдіяльності наших систем.
 


7. Центр консалтингу та роботи з клієнтами


   Кожний наш клієнт може бути впевнений в тому, що йому запропонують ідею, поєднану з професіоналізмом та досвідом, при цьому врахувавши всі Ваші побажання. Завітайте до нас і Ви переконаєтесь, що ми разом з Вами створимо Ваш бізнес нового зразка.